ODLOTOWY WSZECHŚWIAT I ZNAJDŹ MNIE W WIELKIM MIEŚCIE

Jeżeli nadal nie macie sprecyzowanych prezentów Mikołajkowych dla swoich dzieciaków jak tych z rodziny, a chcielibyście podarować im dobrą książkę zamiast zabawki, która cieszy tylko chwilę mam dla Was propozycję dwóch książek wydawnictwa Dragon. Zarówno jedna jak i druga pozycja jest dobra zarówno dla młodszych jak i starszych dzieci od przedszkolaka do 3 klasy szkoły podstawowej.

k1

Pierwszą pozycją jest ,,Odlotowy Wszechświat” z ilustracjami  Diany Karpowicz. Książka nie posiada prawie tekstu, przedstawia otaczający nas świat za pomocą obrazków, ilustracje są naprawdę piękne, choć utrzymane w kolorystyce grafitowo – złotej. Książka w dużym formacie i twardej oprawie robi naprawdę wrażenie.

k3

 

Pokazuje otaczający świat od małego pokoju dziecięcego po dzielnicę, kraj, planety otaczające ziemię coraz bardziej rozszerzając dziecku pojęcie świata i kosmosu.

k4

k6

Coraz częściej książki nie posiadają tekstu bo i książki są odbierane inaczej to taki książkowy Instagram, który jednocześnie zachęca dziecko do obcowania z książką, ale przekazujący wiedzę tylko za pomocą ilustracji.

 

Większość z nas jest przecież wzrokowcami, więc jest to dobry pomysł aby dziecko w ogóle chciało otworzyć książkę w erze gdzie jest nacisk na elektroniczne zabawki lub gry komputerowe.

Jeżeli lubisz komiksy, łamigłówki i chcesz odszukać wraz z rodzinką Zwiedzalskich  ich zagubione przedmioty w wielkim mieście ta książka jest dla Ciebie(?) lub Twojego dziecka.

k1

k4

Przejdziecie przez zoo, wesołe miasteczko,a waszym zadaniem będzie odszukanie zagubionych przedmiotów. Myślisz, że to takie proste? Tu się mylisz czytelniku, ponieważ autor zadbał o niesamowitą grafikę i różnorodność przedmiotów. Książka uczy spostrzegawczości oraz logicznego myślenia.

k6

Książka może służyć do tworzenia również własnych opowieści dzięki czemu możecie twórczo spędzać czas ze swoją pociechą.

k2

Chcesz cieszyć się tymi pozycjami możesz dostać jedną z tych książek i mieć ją na prezent pod choinkę, wystarczy, że napiszesz czy Twoje dziecko wierzy w Św. Mikołaja i ile ma lat. Tylko po jednym egzemplarzu z danej pozycji. Czas  do 7 dni od teraz 01.12.2016.

Wysyłka darmowa.

Miło mi będzie, że udostępnisz ten post,zostawisz komentarz lub go polubisz.

Książki dostępne są dla Was dzięki wydawnictwu:

logo_dragon

i bezpośredniego dystrybutora:

logo_troy