KRÓLESTWO LITER RECENZJA KSIĄŻKI + KONKURS!

Jeżeli Twoje dziecko dopiero uczy się pisać to książka ,, Królestwo Liter” Agnieszki Myszkowskiej to wspaniała pozycja dla dzieci. Po pierwsze książka jest pięknie wydana, w dużym formacie, pełna kreatywnych pomysłów.

dscf5455

Twoje dziecko może tu wycinać, kolorować, naklejać, przechodzić labirynty i szukać różnic w ilustracjach.

dscf5501

W szczególności ważne jest wartość edukacyjna tej książki, dziecko uczy się przez zabawę: kreatywności, samodzielności, dzięki obcowania z literami z łatwością nauczy się poszczególnych literek oraz ich kolejności alfabetycznej.

dscf5507

Ponieważ dziecko musi rysować, wycinać i naklejać rozwijają się jego zdolności manualne, dziecko ćwiczy rękę co jest tak ważne przy początkach nauki pisania.

dscf5520

Dziecko uczy się również logicznego myślenia, rozwija wyobraźnię, to również dobra książka dla rodziców przedszkolaków i pierwszo-klasistów dzięki tej książce możecie zachęcić dziecko do nauki pisania, obserwować postępy dziecka, a przede wszystkim wspólnie dobrze się razem bawić!

dscf5522

dscf5509

Wydawnictwo: DRAGON 
Wyłączny dystrybutor : TROY 
Rok wydania: 2016
Liczba stron: 224
Oprawa: miękka
Format: 206 x 283
Moja ocena:10/10

Jeżeli więc chcielibyście zapoznać się z tą książką zachęcam do wzięcia udziału w konkursie, do wygrania  jeden egzemplarz tej książki:

dscf5482

Regulamin konkursu:

1. Organizatorem konkursu jest właścicielka bloga myjustyworld.pl
2. Sponsorem nagrody jest wydawnictwo Dragon
3. Nagrodą w konkursie jest jeden egzemplarz książki ,,Królestwo liter” Agnieszki Myszkowskiej
4. Konkurs trwa od 05.11 do  11.11 do północy.
5. Wyniki zostaną ogłoszone dnia 12.11
6. Wyboru zwycięzcy dokona właścicielka bloga myjustyworld.pl Wyniki zostaną ogłoszone we wpisie konkursowym na blogu MyJustyWorld.
7. Aby wziąć udział w konkursie należy w komentarzu pod plakatem konkursowym na Facebooku odpowiedzieć na pytanie: ,,Jaki jest wasz ulubiony sposób aktywnego spędzania czasu z dzieckiem”
8.. Będzie mi miło, jeśli:
– udostępnisz i polubisz plakat konkursowy na Facebooku
– zaprosisz do zabawy znajomych
9. Zwycięzca konkursu ma obowiązek w ciągu dwóch dni od ogłoszenia wyników przesłać do MyJustyWorld swoje dane adresowe w celu wysyłki nagrody.
10. W przypadku niezgłoszenia się po odbiór nagrody w przewidzianym terminie (tj. do  końca listopada) na łamach bloga MyJustyWorld zostanie wybrana kolejna osoba.
11. Konkurs odbywa się na terenie Polski.
12. Konkurs jest kierowany do osób pełnoletnich.
13. Konkurs nie jest w żaden sposób sponsorowany, popierany ani przeprowadzany przez serwis Facebook, ani z nim związany.
14. Facebook nie ponosi odpowiedzialności za przeprowadzenie konkursu.
Książka i jej recenzja jest możliwa dzięki:
wydawnictwu:
logo_dragon
i firmie:
logo_troy