JAK ZATRZYMAĆ PRZY SOBIE MĘŻCZYZNĘ? – 8 SKUTECZNYCH METOD

Wpis z lekkim przymrużeniem oka dotyczący relacji kobieta – mężczyzna bo gdy spotykamy, według nas tego jedynego, wyczekiwanego mężczyznę, księcia na prawie białym koniu, no dobra w zielonym Fiacie Panda, chcemy zatrzymać go przy sobie na zawsze, forever. Zakochana kobieta może prawie wszystko i szczerze może być w tym stanie nieobliczalna w swoich działaniach.

Zapytacie więc jak zatrzymać przy sobie mężczyznę?

BĄDŹ IDEALNA

Kobieta idealna, która z nast tego nie potrafi? Gotuj jego ulubione potrawy z przepisów jego mamy, prasuj jego koszule, sprzątaj i zamiataj, a gdy przyjdzie zmęczony po pracy, czekaj w nienagannym stroju z nienagannym makijażem, z ciepłym obiadem i piwem na deser. To nic, że po 8 godzinach pracy padasz na tak zwany dziub, czego nie robi się dla ukochanego mężczyzny?

SPRAWDZAJ GO!

Kontrola podstawą zaufania – wprawdzie mu ufasz, ale innym  kobietom nie więc sprawdzaj jego telefon,maila i facebooka, oczywiście z przekonaniem, że robisz to dla jego dobra i waszego szczęścia.

ZAGOSPODARUJ JEGO CZAS

W końcu chcesz mieć go tylko dla siebie, zagospodaruj każdą wolną jego minutę w końcu zawsze jest tyle do zrobienia w domu i ogrodzie, zacznij z nim biegać, zapisz go na basen razem z tobą, w końcu wspólnie spędzony czas jest podstawą w każdym związku.

ZAKAŻ MU CZYNNOŚCI W KTÓRYCH TY NIE LUBISZ I NIEAKCEPTUJESZ

Twój facet za często schodzi do swojej jaskini aby zająć się majsterkowaniem lub podrasowywaniem swojego auta?  Wędkuje lub gra w gry, które tobie wydają się nudne? Jego hobby pochłania zbyt wiele czasu i pieniędzy? W końcu ta piękna, skórzana torebka na wystawie kosztowała tyle co jakieś głupie części do auta…i wspólnie moglibyście ją kupić… Stopniowo eliminujesz zbędne czynności swojego mężczyzny, z dobroci serca zostawiasz te najmniej groźne i które może wykonywać sam, bez styczności z osobami, które mają to samo hobby co twój facet.

ODIZOLUJ GO OD RODZINY I ZNAJOMYCH

Najważniejsza jest analiza jego znajomych. Im więcej osób tym większe zagrożenie, że będziesz musiała dzielić się nim i jego wolnym czasem, a to przecież nie wchodzi w grę. Twój wybranek chce iść z kumplem na piwo? – po co jak może zostać i wypić je z tobą? Manipuluj, osaczaj, delikatnie wytykaj wady znajomych w szczególności tych płci damskiej.

A JAK SIĘ JUŻ WKURZY I ZECHCE WYJŚĆ Z DOMOWYCH PIELESZY…

Kładź mu przysłowiowe kłody pod nogi, umów go na pilne spotkanie u swojej mamusi -bo ,,coś się nagle zepsuło kochanie”, chowaj kluczyki lub karty, poczuj się baardzo słabo – ,,no, ale idź kochanie, nie przejmuj się, ja się tylko położę i umrę w samotności…”

BĄDŹ ZAWSZE Z NIM

Jeżeli zdecydujecie się wyjść z domowych pieleszy, bądź cieniem swojego mężczyzny, zaznaczaj że jest tylko Twój – przez słowa, kokieteryjne gesty, namiętne pocałunki – najlepiej gdy widzą to inne kobiety. Jednocześnie delikatnie flirtuj z innymi mężczyznami żeby był zazdrosny i skupiony tylko na tobie.

ODSTRASZAJ INNE KOBIETY

Po pierwsze Twój facet nie może mieć koleżanek i przyjaciółek. Jeżeli któraś z kobiet z najbliższego jego towarzystwa będzie chwalić Twojego mężczyznę, wytykaj jego wady i jego niepowodzenia. Pamiętaj też, że wrogów trzeba trzymać blisko.

Podobają Ci się te metody, a może masz własne?

Jednak jeżeli nie chcesz stracić swojego mężczyzny nie zamykaj go w złotej klatce, bo sama też byś tego nie chciała 🙂