KOBIETY KONTRA MĘŻCZYŹNI – ZWIĄZEK JEST JAK WOJNA

Zanim przeczytacie poniższy wpis to małe sprostowanie:

Jestem kobietą i sama mam wiele wad, lepiej nie pytajcie mojego M. bo by była tego cała litania, ale wiem też, że my kobiety potrafimy być często bezwzględne i manipulować naszymi mężczyznami, ta która nigdy nie użyła swoich wdzięków aby było po jej myśli, może negatywnie ocenić mój wpis.

ZWIĄZEK JEST JAK WOJNA

Od dawna wiadomo, mężczyzna jest głową, natomiast kobieta szyją, a związek to jak ciągła wojna na froncie – wszystkie chwyty dozwolone. Przecież my kobiety wiemy co uszczęśliwi naszego Misia, to nic, że on ma inne zdanie. My kobiety zawsze wiemy lepiej i używamy bardzo niebezpiecznej broni bezpośredniego rażenia.

Broń Sierotki Marysi – jeżeli jesteś opiekuńczym typem, to będziesz mężczyzno szczęśliwy! Twoja kobieta da ci się wykazać – zgubi klucze do mieszkania trzy razy w miesiącu, wszystkie sprzęty AGD i RTV będą przeciwko niej i będziesz je naprawiał średnio raz na tydzień, a twoja ulubiona biała koszula zmieni swój kolor w seksowny róż.

Broń Księżniczki vel Materialistki – na początku piękna i urocza, zadbana, jesteś mężczyzno zachwycony, że masz ją u swojego boku. Wszyscy kumple ci zazdroszczą ,, takiej laski” , ale są i te gorsze strony. Musisz być naprawdę bogaty, a bycie z nią to praca na przynajmniej trzy etaty. Księżniczka nie pracuje, księżniczka nie sprząta, a jej ulubione hobby to zakupy i koleżanki. Ożenek z Panią Księżniczką to dom, praca i ewentualne dziecko – jest na twojej głowie mężczyzno. Mówię ci to ja – kobieta!

Broń Obsesyjno – Kontrolująca – każda kobieta chce się czuć doceniana i komplementowana, takie już jesteśmy kobietki….z naturą nie wygrasz, ale Pani Obsesyjna dziesięć razy dziennie zapyta się czy ją jeszcze kochasz lub ,,Czy ja ci się jeszcze podobam kochanie????” Gdy będziesz się kąpał sprawdzi wszystkie SMS i rozmowy w twojej komórce. Jej dewiza – kontrola podstawą zaufania.

man-couple-people-woman

Broń Manipulantki – z pozoru wszystko bez zastrzeżeń, prawie idylla życia we dwoje: oboje pracujecie, macie wspólne obowiązki…sorry ty najczęściej je masz, ty robisz obiad, a ona ma później spotkanie z koleżankami, mieliście inne sprawy, ale nagle coś wyskoczyło i znów robicie wszystko tak jak ona to zaplanowała, tak uporządkuje ci życie, by jej było wygodnie.

pexels-photo-largeb

Drodzy Panowie, strzeżcie się, niestety zawsze jesteście na straconej pozycji, a my drogie Panie nie korzystajmy z naszych broni zbyt często, każda broń działa na krótką metę jeżeli jest nadużywana.