NAJLEPSZE GRY KOMPUTERWE DLA STARSZYCH DZIECI I NASTOLATKÓW NA PREZENT.

NAJLEPSZE GRY KOMPUTEROWE DLA STARSZYCH DZIECI I NASTOLATKÓW NA PREZENT.

Jeżeli nie macie pomysłu na prezent dla  syna lub córki, chrześniaka lub dziecka koleżanki możecie kupić w prezencie gwiazdkowym grę jeżeli dziecko oczywiście posiada komputer lub konsolę. Generalnie na jedno i drugie urządzenie są te same gry, ważne jest tylko zwrócić uwagę przy zakupie pod jakie urządzenie dedykowana jest gra.

GRY DLA DZIECI W WIEKU 7-12 LAT

  • Jedne z lepszych gier dla tej grupy wiekowej jest seria Lego w zależności od upodobań dziecka są tu gry z serii Harry Potter, Hobbit, Gwiezdne Wojny, Lego Marvel i Przygoda. Przyjemna grafika, ulubieni bohaterzy i co najważniejsze brak przemocy. Dla małego fana klocków lego z pewnością będzie to udany prezent. Gry możemy zakupić już od 50zł w zależności od danej serii.

lego-the-lord-of-the-rings-wladca-pierscieni-klocki-b-iext13479832 q

 

 

qq

  • Rayman to platformówka również o pięknej grafice i energicznym stworku, który sprytnie pokonuje przeszkody aby dojść do celu,składa się z kilku części o różnym stopniu trudności. Cena jednej płyty to koszt ok.30zł

PSX_Rayman_04 rayman-collection-b-iext23116467

  • Młody doktor, Stadnina to gry idealne dla małych dziewczynek, które lubią opiekować się zwierzakami, dziecko samo może tworzyć miejsce, w którym przebywają zwierzęta, karmią je i pielęgnują.

20110207105446.jpg

GRY DLA DZIECI 12+

  • Bezsprzecznie gra The Sims4 wygrywa w tej kategorii tym bardziej, że jest to gra w którą można grać w nieskończoność tworząc nowe światy. Dzięki dodatkom zmieniają się również możliwości gry. Koszt gry podstawowej to ok. 100zł, w tej cenie kupimy również dodatki. Gra ma jednak dość duże wymagania sprzętowe a powodu grafiki, więc kupując ją na prezent warto sprawdzić czy gra będzie działać na sprzęcie dziecka.

okladka_6 k72mvf6

 

sims6

  • Need for Speed – który chłopiec nie lubi pięknych i szybkich samochodów? To jedna z gier wyścigowych, przyjazna dla dzieci nawet 12+, gdzie gracz może pobijać swoje kolejne rekordy szybkości i zdobywać nowe auta.

unnamed

  • Counter Strike to typowa strzelanka, w którą również można grać w sieci, nie jestem zwolenniczką takich gier w szczególności u małych dzieci, ale gra jest na tyle popularna,że znalazła się na drugim miejscu w opiniach nastolatków.

7830173

  • GTA 5 – jeżeli lubicie film ,,Wszyscy i wściekli” to ta gra z pewnością podbije wasze serca, jest przeznaczona dla osób 18+, to typowe wyścigi samochodowe z rozbudowaną grafiką.

2720154-rsg_gta+online_ng_screenshot_003

qqqq

Pamiętajmy, że gry mogą być fajnym prezentem na prezent dla dziecka od 7 lat + , ale musi być dostosowana do wieku dziecka, tak jak czas jaki dziecko może spędzać przed komputerem. A wy jakie gry możecie polecić dla dzieci i nastolatków?