INSPIRUJĄCE LINKI CZ. I

INSPIRUJĄCE LINKI CZ.1

Przedstawię Wam dziś linki, które mogą być inspirujące, ciekawe, śmieszne, które zrobią Wam dobrze. Są to ciekawe linki godne polecenia, na które może nie natknęliście się jeszcze.

Rezumey –   to stronka gdzie możemy wykonać swoje unikalne CV w formie infografiki, przejrzyste i ciekawe, tak aby zwróciło uwagę przyszłego pracodawcy.

Simplysmarterjuicing – na tej stronce możecie miksować dowolnie owoce, które macie w swojej lodówce, a jednocześnie od razu możecie sprawdzić ilość kalorii danego soku.

Flaticon.com – stronka gdzie znajdziecie ikonki wektorowe posegregowane w wiele kategorii, tak że każdy znajdzie coś ze swojej dziedziny.

Deathfont – szukacie niepowtarzalnych czcionek do ściągnięcia? W takim razie ta stronka jest dla was, fonty różnego typu, posegregowane w kilka kategorii.

10 minutowy mail – jeżeli korzystacie z różnych stron wymagające podania swojego maila, a jednocześnie nie chcecie dostawać śmieci na swoje skrzynki mailowe, to możecie skorzystać z dziesięciominutowego maila, który wygasa po krótkiej chwili.

Jeżeli potrzebujecie przerywnika w czasie pracy przy komputerze i trochę się pośmiać ze swoich zdolności artystycznych to polecam Draw a Stickman koniecznie spróbujcie.

I ostatni z linków gdy zastanawiacie się co ugotować z tego co macie w lodówce – mojalodówka to miejsce gdzie po dodaniu składników wychodzą gotowe przepisy na pyszne kolacje i przekąski, baza tych przepisów jest naprawdę spora.

Może zainspirujecie się tymi linkami, a może macie własne, którymi zechcecie się podzielić, zapraszam do pozostawiania ich pod tym postem.