ATRAKCYJNE WSCHODNIE WYBRZEŻE BAŁTYKU.

ATRAKCYJNE WSCHODNIE WYBRZEŻE BAŁTYKU

Jeżeli lubicie nasze rodzime Morze Bałtyckie szczerze polecam Wam wschodnie wybrzeże idealne zarówno dla osób wolących typowy parawaning i plażing jak i dla osób lubiących bardziej aktywny wypoczynek. To również fantastyczne miejsce na wypoczynek dla rodzin z dziećmi. Co warto zobaczyć? Oto kilka propozycji dla bardziej aktywnych.

LATARNIA W KRYNICY MORSKIEJ

Na szczyt latarni prowadzi 100 schodów, warto wdrapać się na sam szczyt gdyż wówczas możecie podziwiać przepiękny widok na Mierzeję Wiślaną, całą Krynicę Morską, Zatokę Gdańską, Zalew Wiślany i Frombork. Wzrokiem można dosięgnąć do trójmiasta i obwodu kalinigradzkiego. Szczególnie wrażenie widok robi na dzieciach, nawet najmłodsi nie będą mieli trudności aby wejść na jej szczyt.

Cena biletów:

Normalny – 6zł

Ulgowy – 4zł

Od początku lipca do 31 sierpnia latarnia otwarta jest w godz. 9-19

FotorCreated1

 

 

WYSTAWA KINDER NIESPODZIANKI W STEGNIE

Jedyna wystawa 7 000 figurek Kinder Niespodzianki w Polsce  i w Europie w miejscowości Stegna. Wystawiona  w Ośrodku Kultury każdego roku przez dwa miesiące od lipca do sierpnia w godzinach od 10 -18. Zbiór figurek należy do jednej osoby,na miejscu istnieje możliwość zakupu kolekcji lub pojedynczych sztuk, dowiemy się również tam o historii pierwszych figurek i zobaczenia limitowanych wersji, które nie były dostępne w Polsce. Jest to niepowtarzalna atrakcja zarówno dla dzieci jak i ich rodziców.

Cena biletu to zaledwie 3 zł

Bilet rodzinny dla 4 os. to 10zł

FotorCreated

KOLEJKA WĄSKOTOROWA

Żuławska Kolej Wąskotorowa zazwyczaj zwana Wąskotorówką przejeżdża przez Stegnę, Jantar, Mikoszewo oraz pozostałe miejscowości. Cena biletu waha się od 3 -12zł w zależności od trasy, szczegółowy cennik tu.

GOKARTY

W większości miejscowości istnieje możliwość wynajęcia gokartów, które są tu powszechnym środkiem transportu po wąskich uliczkach. Istnieje możliwość wynajęcia samochodzików od jedno osobowych do czteroosobowych. W sezonie wypożyczalnie czynne są od 9 – 21 lub 22 godz. Cena jednoosobowego na 1h to 10zł natomiast na pół godziny cena waha się od 6-7zł.

DSCF7142

MINI ZOO W JANTARZE

Idealna atrakcja dla dzieci jak i dorosłych, mini zoo w Jantarze wraz z możliwością jazdy konnej, oraz miejscem rodzinnej rekreacji RC gdzie można zobaczyć miniaturki zdalnie sterowanych pojazdów i wypróbować je na specjalnie przygotowanym torze.

Natomiast mini zoo jest miejscem bardzo zadbanym, zobaczyć tu można kangury, alpaki,osły, lamy, kozy oraz wszelkiego rodzaju ptactwo od mniej do bardziej znanych. Dzieci mogą spokojnie karmić zwierzęta, niektóre pozwalają się pogłaskać.

FotorCreated2 FotorCreated3

Zapisz